• 1-15 Gün Aralığı1.199 TL
  • 16-30 Gün Aralığı749 TL
  • 30 Gün ve Üzeri699 TL
Dizel
Manuel
MPV
Bagaj Kapasitesi
Yolcu Kapasitesi
Araç Detay

İşlerinizde ve taşımacılık ihtiyaçlarınızda güvenilir bir çözüm arıyorsanız, size Fiat Doblo Cargo 2023 model dizel manuel aracımızı öneriyoruz! Sunduğumuz araç kiralama hizmeti ile iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilir, taşımacılık işlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Fiat Doblo Cargo 2023 Model Özellikleri:

Yüksek Taşıma Kapasitesi: Doblo Cargo, geniş iç hacmi ve yüksek taşıma kapasitesi ile iş malzemelerinizi veya ekipmanlarınızı kolaylıkla taşımanıza olanak tanır.

Manuel Dizel Performans: Manuel vites sistemi ve güçlü dizel motoru ile Doblo Cargo, yakıt ekonomisi sağlayarak maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur.

Pratik ve Fonksiyonel İç Tasarım: Doblo Cargo"nun iç tasarımı, iş gereksinimlerinizi karşılamak üzere pratik ve fonksiyonel olarak düzenlenmiştir.

Güvenlik Donanımları: Doblo Cargo, sürücü ve yük güvenliği için gelişmiş güvenlik donanımları ile donatılmıştır.

Manevra Kabiliyeti: Kompakt tasarımı sayesinde şehir içi trafiğinde rahatça manevra yapabilir ve park etme konusunda avantaj sağlar.

Fiat Doblo Cargo 2023 model dizel manuel aracımızla taşımacılık işlerinizi kolaylaştırın. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime iletişime geçebilirsiniz.

Kiralama Talep Formu

Kiralama Talebi