Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır.  HGS kullanım bilgin tarafımıza ulaşmaktadır . Araç teslim durumunda  bulunan depozitonuzdan HGS geçişleriniz kesilip kalan tutar iade edilmektedir. Araç kiralama süresini uzatmanız takdir de araç kirası ile birlikte HGS geçiş ödemelerinizi de yapmanız gerekmektedir.

  • TÜZEL KİŞİLER İÇİN;

  • - VERGİ LEVHASI
  • -İMZA SİRKÜLERİ
  • -FAALİYET BELGESİ 

ŞAHIS FİRMALARI İÇİN;

  • -İMZA BEYANNAMESİ

-VERGİ LEVHASI 

Yurtiçi vergi mükellefi olan tüm tüzel kişiler kurumsal avantajlardan yararlanabilmektedir.

Talebiniz doğrultusunda birden fazla araç kiralama yapabilirsiniz. Rezervasyon bölümünden veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç kiralama başında araç modellerine göre depozito belirlenmektedir. ekonomik sınıf araçlarda 5.000 tl lüks araçlarda 10.000 tl depozito alınmaktadır. Depozitonuz araç tesliminden sonra 3 iş günü sonra iadesi yapılır.

Günlük araç kiralamalarında 150 kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarda ise 3000 kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Talebiniz doğrultusunda ek kilometre satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

MNR Car Rental aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin MNR Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.
Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.
En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.
En az kiralama süresi 5 gündür.