• 1-15 Gün Aralığı1.399 TL
  • 16-30 Gün Aralığı899 TL
  • 30 Gün ve Üzeri849 TL
Dizel
Otomatik
Sedan
Bagaj Kapasitesi
Yolcu Kapasitesi 5
Araç Detay

Fiat Egea Otomatik 2020: Konforlu ve Ekonomik Yolculukların Anahtarı

Rent a car deneyiminizi unutulmaz kılmak ve şehri keşfederken konforunuzu ön planda tutmak için Fiat Egea Otomatik 2020 modeli sizleri bekliyor. Şık tasarımı, geniş iç mekanı ve otomatik vites seçeneği ile Fiat Egea, her türlü yolculuğunuzu keyifli ve sorunsuz hale getiriyor.

Fiat Egea"nın otomatik vites sistemi, şehir içi trafiğinde ve uzun yolculuklarda sürüşü kolaylaştırmak adına tasarlanmıştır. Otomatik şanzıman, vites değişimlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir, böylece sürücülerin trafikteki yoğunluğa odaklanmalarını sağlar.

Geniş iç mekanıyla Fiat Egea, sürücü ve yolcularına konforlu bir yolculuk sunar. Ergonomik tasarımı, geniş bagaj hacmi ve modern multimedya sistemleriyle donatılmış iç mekan, hem şehir içi kullanımlar için hem de uzun yolculuklar için idealdir.

Fiat Egea Otomatik 2020 modeli, ekonomik yakıt tüketimiyle de dikkat çeker. Güçlü motoru sayesinde dinamik bir sürüş deneyimi sunarken, otomatik vites sistemiyle de yakıt tasarrufu sağlamak mümkündür.

Siz de Fiat Egea Otomatik 2020 modelini rent a car hizmeti ile tercih ederek, şehirde ve şehirlerarası yolculuklarda konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Fiat Egea ile yola çıkın, her anın tadını çıkarın.


Kiralama Talep Formu

Kiralama Talebi